O nás

HCKYW Collection je lifestylová značka, která je inspirována nejrychlejším kolektivním sportem na světě - hokejem. Tato značka vznikla z mé osobní zkušenosti - když jsem se od hokeje, který jsem hrála od svých pěti let, odtrhla. Touha být stále spojena s tímto sportem a s módním průmyslem mě vedla k tomu, abych v roce 2016 založila značku Hockey Wifey. Bohužel se mi však po čase začalo zdát, že se značka ubírá jiným směrem, než jsem si sama přála. Proto jsem se rozhodla značku přejmenovat na HCKYW, aby si ji lidé neškatulkovali někam, kam jsem sama nechtěla.

Od začátku vytvářím kompletní brand sama a za každým kouskem si na 100% stojím. Dohlížím na každý krok výroby - od výběru kvalitních materiálů a grafických dizajnů, až po kontrolu výroby samotných modelů. Vše se odehrává v České Republice, kde navrhuji a tvořím  kousky pro každého, kdo hledá něco skutečně originálního.

Snažíme se propojit módu, sport, umění a tím vytvářet něco, co náš dosavadní trh nenabízí. Naším cílem je, aby se každý zákazník stal součástí tohoto příběhu.

Děkuji všem našim zákazníkům za projevenou důvěru.

 

S láskou,

Klára Tomi (Hudečková) 

 

0B1A3718

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz